8e competitie wedstrijd

terug naar overzicht

Vrijdag, 28 juli 2017

Beter laat dan nooit.

Zaterdag 8 juli jongsleden gingen we voor de 8e wedstrijd in de reeks van 16 een stukje rijden, want het wedstrijd water was de Amstel Drecht (Vrouwenakker).
Om 6 uur stonden 19 vissers al klaar om na het trekken van hun plaatsnummer met gezwinde spoed naar de visplek te rijden.
Omdat het een mooi viswater is. hadden de vissers het er voor over om toch (weer) aardig wat kilometers te rijden.

Maar goed, nadat eenieder zijn plekje had gevonden kon het beginsignaal worden gegeven. Begin van de wedstrijd bleek dat er veel uit de kast moest worden gehaald om een vis te vangen. Ook het weer gaf te denken, want dan was het droog - en dan was er weer regen en wind. Maar niet getreurd, want wij zijn toch echte Hollanders die niet voor een buitje bang zijn?

Na 5 lange uren naar je top - danwel je dobber te hebben getuurd klonk het eindsignaal en kon er worden gewogen.
Wat een verschil qua vangsten, want ving de ene ruim 14 kilogram dan moest de ander zich tevreden stellen met 800 gram. Niet getreurd, want we hebben lekker aan de waterkant gezeten en ondergetekende had de tijd om de landende vliegtuigen te bewonderen en te tellen. Wat is het dan druk in de lucht zeg!

De weging gaf de volgende uitslag:

1ePeter van Drie14.675 gram
2ePiet Beekvelt 4.975 gram
3eCees van Montfoort 4.925 gram

Na nog even te hebben nagebabbeld is de thuisreis aanvaard.
De volgende wedstrijd is / was zondag 23-07-2017 in de Vecht locatie 't Hemeltje